Pırıltı Anahtarlık

Hakkımızda

Ülkemizde ve dünya da marka bilincinin sürekli ve hızlı yükselişi, Pırıltı Anahtarlık'ın ürettiği ürünlere olan talebi her geçen gün arttırmaktadır.

Pırıltı Anahtarlık, tecrübeli üretim kabiliyeti müşteri odaklı iletişim anlayışı, güçlü teknik alt yapısı ile 15 yıldır Rölyef uygulamalı Anahtarlık, Rozet, Madalya ürünlerinde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, Ülkemizin sosyo-ekonomik hedeflerine uygun olarak, sürekli şekilde arge, üretim, pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pırıltı Anahtarlık, sadece ülkemiz firmalarına değil, yurt dışı firmalarının da beklentilerini anlayabilen ve anahtarlık ihtiyaçlarını etkili şekilde karşılayabilen alt yapıya sahiptir.

Firmamız, otomotiv sektörü başta olmak üzere, çelik kapı, turizm, inşaat sektörlerini ticari hedef olarak belirlemiş ve bu alanlardaki firma beklentilerini karşılamak konusunda uzmanlaşmıştır.

Rölyef uygulamalı Anahtarlık, Rozet, Madalya, tasarım ve üretimi ile birlikte, kurumların ihtiyacı olan hediyelik ürünlerde üretmektedir.

Kurumsal hediyelik ürün ihtiyaç ve beklentilerinin sürekli arttğı ülkemizde, markasını güçlendirmek isteyen her sektör ve firmaya hizmet etmeye hazır olan Pırıltı Anahtarlık, sahip olduğu teknolojik alt yapısını da sürekli olarak geliştirmektedir.


Saygılarımızla...

Selçuk BASAL
Yönetim Kurulu Başkanı